Sposoby płatności

 

W sklepie DLAZWIERZAT.pl oferujemy poniższe sposoby płatności:

 

PRZELEW

 

Przelew jest najtańszy, ponieważ nie musisz wpłacać pieniędzy w okienku pocztowym ani kurierowi- wpłacasz je bezpośrednio na nasze konto. Najlepiej wybrać tę formę płatności jeżeli posiadasz konto internetowe w jakimś banku, np. Intelligo, mBank, WBK24, itp. W takim wypadku paczkę wysyłamy natychmiast po otrzymaniu pieniędzy.

 

Konto do wpłat

 

Frado Dorota Smoczyńska
Ryżowa 32/8
02-483 Warszawa


 

Deutsche Bank
64 1910 1048 2212 3970 8700 0001

 

Więcej informacji o płatności przelewem

 

 

ZA POBRANIEM

 

Za pobraniem oznacza, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania. Zostanie przyniesiona przez kuriera, a jeśli ten nikogo nie zastanie - będzie do odebrania w oddziale firmy kurierskiej siódemka, lub będzie można się umówic na ponowne dostarczenie paczki. Ten sposób jest trochę droższy, ale szybszy, ponieważ nie musimy czekać na otrzymanie pieniędzy - paczkę wysyłamy tego samego dnia lub następnego (roboczego), w którym złożysz zamówienie!

 

 

Więcej informacji o płatności przy odbiorze

 

 

Pewność otrzymania zamówionego produktu.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie Klientów do naszego sklepu jest najważniejsze. To ono buduje opinię o nas, która przy sprzedaży internetowej jest najważniejsza. W żadnym wypadku nie pozwolimy sobie tego zaufania i dobrej opinii naruszyć. Zależy nam, aby Klienci byli zawsze zadowoleni z zamówionych produktów i obsługi, by polecali nas innym i wracali do nas, by zostali naszymi stałymi Klientami.

 

Jesteśmy świadomi faktu, że opinie innych Klientów są najlepszą rekomendacją.

 

 

Zespół DLAZWIERZAT.pl

 

Dorota Smoczyńska


Fretka.pl © 2005-2020
copyright@fretka.pl